15.11.2021р.

Від удару електроструму травмувався 13-річний школяр

Від удару електроструму травмувався 13-річний школяр

Вчора, 14 листопада  близько 16-ї години на станції Одеса-Східна електрострумом контактної мережі травмовано 13-річного хлопця.

Постраждалий - учень сьомого класу, мешканець м. Одеси.

Чергова по станції почула специфічний звук, із вимкненням вакуумного вимикача фідера №1 контактної мережі. Під час огляду на узбіччі колії було виявлено підлітка зі слідами травмування струмом.

На місце події було викликано представників Нацполіції та карету швидкої допомоги, якою постраждалого доставлено у опіковий центр міської клінічної лікарні м. Одеси з опіками першого та другого ступеню.

Встановлено, що при спробі зробити селфі,  він піднявся на дах цистерни, де був уражений електричним струмом контактної мережі.

На жаль, діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об’єкти заради фотографії.

Залізничники вкотре попереджають, що напруга контактної мережі – 27,5 Кв. При наближенні до проводу контактної мережі ближче ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і дротом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.

Об’єкти залізничної інфраструктури не місце для розваг та селфі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»