11.08.2021р.

Невідомі особи наклали шини на колії та розбили вікно в одному з вагонів приміського поїзда під час прямування. Ніхто з пасажирів не постраждав

Невідомі особи наклали шини на колії та розбили вікно в одному з вагонів приміського поїзда під час прямування. Ніхто з пасажирів не постраждав

Вчора, 10 серпня 2021 року  по обіді на перегоні Фундукліївка – Цибулеве регіональної філії «Одеська залізниця» групою невідомих осіб створено загрозу безпеці руху приміського поїзда та скоєно вандальний напад на нього.

Випадок трапився під час руху поїзда №6505 сполученням Знам’янка –  Т. Шевченка.  Невідомими особами було здійснено накладання гумових шин та каміння на колію, а також розбито скло у дверях другого з хвоста вагона поїзда.

На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав. Завдяки оперативним діям машиніста поїзда, наїзд на перешкоди вдалося попередити. На місце події було викликано місцевий відділ Нацполіції.

Працівники філії наголошують, що окрім збитків, котрі несе залізниця, страждають в першу чергу пасажири, адже пошкоджені вагони знімаються з руху для відновлення, що скорочує склад поїздів. А на відновлення зовнішнього виду рухомого складу потрібно витратити не лише гроші, але й чимало часу працівників, які задіяні в планових видах ремонту.

Одеська залізниця стурбована ситуацією, адже подібні втручання перешкоджають стабільній роботі залізниці, завдають значних матеріальних збитків, утворюють вкрай небезпечні умови роботи залізничного транспорту та загрожують ймовірністю виникнення аварійних ситуацій, що може призвести навіть до людських жертв.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»