19.07.2021р.

На Кіровоградщині водій автомобіля спричив ДТП на залізничному переїзді та зник з місця пригоди

На Кіровоградщині водій автомобіля спричив ДТП на залізничному переїзді та зник з місця пригоди

Сьогодні о 5.43 на ст. Чорноліська (Кіровоградська область) на регульованому переїзді IV категорії (без чергового працівника) машиніст пасажирського поїзда№59 сполученням Харків – Одеса застосував екстрене гальмування для запобігання наїзду на автомобіль ВАЗ-2101.

Незважаючи на заборонне показання світлової та звукової переїзної сигналізації, водій автомобіля розпочав рух через колії. При швидкості 90 км /год машиніст поїзда застосував екстрене гальмування. Через незначну відстань наїзд попередити не вдалося. Внаслідок зіткнення пошкоджено частину кузова автомобіля.

Про подію повідомлено місцевий відділ Нацполіції. Автомобіль з місця пригоди зник. Через ДТП два пасажирські поїзди прибули на станцію призначення із затримкою в середньому на 40 хвилин.

За щасливим збігом обставин травмування людей не допущено.

Залізничники закликають водіїв автотранспорту бути уважними та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям. Сумнівна економія часу для водія, може обернутися для залізничників значними витратами на ремонт пошкоджених локомотивів, вагонів, верхньої будови колії, обладнання переїздів, а також призводить до затримок у русі пасажирських та вантажних поїздів.

З початку року на переїздах Одеської залізниці зафіксовано 4 випадки ДТП з вини водіїв.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»