15.07.2021р.

Відзавтра курсують додаткові прискорені приміські поїзди сполученням Одеса-Головна - Бiлгород-Днiстровський

Відзавтра курсують додаткові прискорені приміські поїзди сполученням Одеса-Головна - Бiлгород-Днiстровський

Для покращення обслуговування пасажирів та враховуючи сезонне зростання пасажиропотоку до курортних місць області з 16 липня 2021 року призначено нові рейси прискорених приміських поїздів Одеської залізниці сполученням Одеса-Головна – Бiлгород-Днiстровський.

Зазначені поїзди перебуватимуть у дорозі на майже 50 хвилин менше, отже, дадуть можливість пасажирам зекономити більше як півтори години часу (туди та зворотно). 

Варто відзначити, що  на даному напрямку курсуватиме електропоїзд, який нещодавно  було капітально відремонтовано в умовах заводу (ПрАТ «КЕВРЗ»). Тож пасажири приміського сполучення уже завтра зможуть оцінити подорож у більш комфортних умовах.

Поїзд № 7012/7011 Одеса-Головна – Бiлгород-Днiстровський.  Він вирушатиме з Одеси о 09.59 та прибуватиме на станцію Білгород-Дністровський об 11.40 із зупинками по з.п.Студентська, Нагірна, Каролiно-Бугаз, Лиманська, Морська,  Дружба, Сонячна, Тіра.

Поїзд № 7022/7021 Бiлгород-Днiстровський – Одеса-Головна. Він вирушатиме з  Бiлгород-Днiстровського о 12.45 та прибуватиме на ст. Одеса-Головна о 14.38  із зупинками по з.п. Тіра, Сонячна, Дружба,  Морська,  Лиманська, Каролiно-Бугаз, Нагірна, Студентська.

Поїзд № 7014/7013 Одеса-Головна – Бiлгород-Днiстровський вирушатиме із Одеси о 15.14 та прибуватиме на станцію Білгород-Дністровський о 17.05 із зупинками по з.п.Студентська, Нагірна, Каролiно-Бугаз, Лиманська, Морська,  Дружба, Сонячна, Тіра.

Поїзд № 7024/7023 Бiлгород-Днiстровський – Одеса-Головна. Він вирушатиме з  Бiлгород-Днiстровського о 18.01 та прибуватиме на ст. Одеса-Головна о 19.55 із зупинками по з.п. Тіра, Сонячна, Дружба, Морська,  Лиманська, Каролiно-Бугаз, Нагірна, Студентська.

У зв’язку з призначенням вказаних поїздів частково змінюється розклад поїздів №6256 Одеса-Головна-Вапнярка, № 6308 Одеса-ГоловнаБiлгород-Днiстровський, № 6310 Одеса-Головна Бiлгород-Днiстровський, №7603 Одеса-Застава I Одеса-Головна, №6348 Бiлгород-Днiстровський Одеса-Головна. 

Просимо пасажирів уважно перевіряти графік курсування електропоїздів та планувати поїздки, враховуючи тимчасові зміни. Із розкладом приміських та пасажирських поїздів можна ознайомитися на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» у розділі «Рух поїздів»  та на залізничних станціях.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»