13.07.2021р.

Втручання сторонніх осіб у роботу Одеської залізниці нанесли збитків на 4,5 млн грн

Втручання сторонніх осіб у роботу Одеської залізниці нанесли збитків на 4,5 млн грн

За перше півріччя 2021 року на регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 30 випадків незаконного втручання, здійснених сторонніми особами, що майже на третину менше, ніж за аналогічний період в минулому році. Крім цього невідомими особами скоєно 212 випадків крадіжок та пошкоджень елементів рухомого складу та інфраструктури. Загальна сума збитків становить 4,5 млн грн.

Так, минулого тижня трапився кричущий випадок, який призвів до затримки 3-х приміських поїздів.  Зокрема, 6 липня 2021 року пополудні на ст. Чорноморська (Одеська область) через втручання сторонніх осіб в роботу високовольтних вакуумних вимикачів фідерів, було зафіксовано зникнення напруги у контактній мережі.

Всю інформацію по кожному випадку крадіжки залізничники оперативно надають до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

Одеська залізниця стурбована ситуацією, адже подібні незаконні втручання перешкоджають стабільній роботі залізниці, завдають значних матеріальних збитків, утворюють вкрай небезпечні умови роботи залізничного транспорту та загрожують ймовірністю виникнення аварійних ситуацій, що може призвести навіть до людських жертв.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»