27.01.2012р.

У складних погодних умовах одеські залізничники готові забезпечити безперебійний рух поїздів

У складних погодних умовах одеські залізничники готові забезпечити безперебійний рух поїздів
Для забезпечення безперебійного руху поїздів до проведення снігоочисних робіт на Одеській залізниці готові долучитися майже 1,5 тис. працівників.
Всі служби Одеської залізниці наразі готові до оперативного реагування та усунення наслідків складних погодних умов у регіоні. Безперебійний рух поїздів готові забезпечити снігоприбиральна машина ЦУМЗ, 8 машин СМ-2, які прибирають сніг з колії, та 21 машина СДПМ, які очищають безпосередньо перегони.
У випадку, якщо ситуація ускладнюватиметься вітром та ожеледицею, для уникнення обмерзання контактного дроту (пошкодження може викликати затримку руху поїздів) можуть бути задіяні електровози і тепловози, які оснащені спеціальним кригозбивчим обладнанням - всього 13 одиниць техніки.
Також на озброєнні у залізничників є ще 16 одиниць техніки для усунення пошкоджень на струмоприймачах і приладах контактної підвіски.
Регулярне механізоване очищення станційних колій у разі значних опадів здійснюється на станціях: Знам’янка, Іллічівськ, ім. Т. Шевченка, Колосівка, Котовськ, Миколаїв, Одеса-Застава1, Одеса-Пересип, Одеса-Сортувальна, Помічна, Роздільна-Сортувальна, Херсон, Христинівка, Чорноморська.
Наразі поїзди на Одеській залізниці курсують згідно з графіком, затримок руху немає.