23.12.2019р.

Залізничникам знову нагадали правила пожежної безпеки

Залізничникам знову нагадали правила пожежної безпеки

21 грудня 2019 року за дорученням заступника начальника служби – головного інспектора з пожежного нагляду регіональної філії «Одеська залізниця» Олександра Кварталова у дворі третього корпусу управління відбулися пожежні навчання.

Сотня працівників корпусу за 5 хвилин залишила свої робочі місця та зібралася у внутрішньому дворі, де заступник начальника Одеського загону воєнізованої охорони з пожежного нагляду Віталій Кавтя провів інструктаж, в ході якого підкреслив, що пріоритетне завдання пожежників – врятувати життя людини. Тому, якщо дати про себе знати, то пожежники зроблять все можливе, щоб врятувати потерпілого.

Працівники пожежного нагляду розповіли про важливість злагодженого проведення евакуації працівників, адже в разі виникнення пожежі діяти потрібно оперативно, але без паніки. Залишаючи робоче місце слід обов’язково вимкнути всі електронні прилади, залишити ключ у дверях, поінформувати про пожежу всіх, хто поряд та найкоротшим шляхом вийти на вулицю. Важливо тримати вогнегасники у легкодоступному місці, щоб за необхідності, його якнайшвидше використати. Присутнім пояснили особливості використання вогнегасників різних типів та про випадки гасіння пожеж із залученням працівників пожежного нагляду.

Бажаючих навчитися використовувати вогнегасники виявилося багато – всі вони отримали таку можливість.

Слід зазначити, що подібні заняття із використання пожежних автомобілів або пожежних поїздів вже були проведені на інших дирекціях залізничних перевезень регіональної  філії «Одеська залізниця». Загальне охопленням профілактично-роз’яснювальної роботи становить понад  2,5 тис. працівників. Головна мета заходів - це навчити колектив залізничників вірно діяти при виникненні пожежі, а також вживати профілактичні заходи щодо їх недопущення.

Робота в цьому напрямку триває.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»