13.12.2019р.

На Одеській магістралі переглянули преміювання працівників локомотивних депо

На Одеській магістралі переглянули преміювання  працівників локомотивних депо

Для підвищення мотивації працівників та забезпечення тісного взаємозв’язку між оплатою та результатами праці в регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» переглянули підходи до преміювання всіх працівників локомотивних депо за основні результати господарської діяльності. Це питання дуже турбувало працівників магістралі та, як було обіцяно керівництвом, було переглянуто та доопрацьовано.

Відповідним наказом директора філії було затверджено та введено в дію «Рекомендоване положення про преміювання за основні результати господарської діяльності працівників локомотивних депо регіональної філії «Одеська залізниця», в якому переглянуті показники та умови преміювання.

Тепер загальний розмір премії при виконанні показників преміювання на плановому рівні підвищується до 50% тарифної ставки (посадового окладу, відрядного заробітку), а для працівників гостродефіцитних професій – до 100%. А у разі забезпечення понадпланового виконання показників передбачено збільшення розміру премії.

У локомотивних депо нові положення про преміювання за основні результати господарської діяльності запровадяться у грудні поточного року, а працівники локомотивних депо відчують новий підхід до преміювання вже в січні 2020 року разом з виплатою премії за грудень 2019 року.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»