13.12.2019р.

Працівникам Одеської магістралі провели пожежні навчання

Працівникам Одеської магістралі провели пожежні навчання

Сьогодні в першому корпусі управління регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися практичні заняття з працівниками по відпрацюванню дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та евакуації людей у випадку пожежі. Майже три сотні працівників за 10 хвилин залишили свої робочі місця та зібралися напроти будівлі управління, де керівники відповідальні за пожежну безпеку провели позачерговий профілактичних захід.

В ході інструктажу заступник начальника служби – головний інспектор з пожежного нагляду регіональної філії Олександр Кварталов нагадав про трагічні події, що сталися 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де внаслідок пожежі загинуло 16 людей та травмувалися ще 30.

Головна мета проведення таких заходів – навчити залізничників вірно діяти при виникненні пожежі, а також вживати профілактичні заходи щодо їх недопущення. Присутнім розповіли про важливість злагодженого проведення евакуації працівників, пояснили особливості використання вогнегасників різних типів та про випадки гасіння пожеж із залученням працівників пожежного нагляду. Крім цього, всі бажаючі отримали змогу на практиці відпрацювати використання вогнегасників.

За словами заступника начальника Одеського загону воєнізованої охорони з пожежного нагляду Віталія Кавті в разі виникнення пожежі діяти потрібно оперативно, але без паніки. Слід орієнтуватися у будівлі, де працюєш, навіть за відсутності освітлення і знати, де знаходяться виходи та пожежні крани. Залишаючи робоче місце слід обов’язково вимкнути всі електронні прилади, залишити ключ у дверях, поінформувати про пожежу всіх, хто поряд та найкоротшим шляхом вийти на вулицю. Важливо тримати вогнегасники у легкодоступному місці, щоб за необхідності, його якнайшвидше використати.

За останній тиждень ще у трьох підрозділах та на всіх дирекціях залізничних перевезень відбулися подібні профілактичні заходи з відпрацювання евакуації працівників, використання ними засобів первинного пожежогасіння та за участі пожежних автомобілів.

Одеська залізниця закликає своїх працівників дотримуватися правил пожежної безпеки на роботі та вдома.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»