16.12.2019р.

Ізмаїльський порт розвиватиме залізничну інфраструктуру

Ізмаїльський порт розвиватиме залізничну інфраструктуру
   Нещодавно в Ізмаїлі відбулося засідання Ради морського порту Ізмаїл. У заході взяли участь представники регіональної філії «Одеська залізниця»: начальник дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій Андрій Киман та заступник директора філії з логістики та роботи з поромами Іван Ємець.
   Одним з питань порядку денного стало обговорення проекту Плану розвитку морського порту Ізмаїл. Відповідно до проекту підприємство-держстивідор – ДП «Ізмаїльській морський торгівельний порт» у короткостроковій перспективі (у термін до п’яти років) планує продовжити розвиток залізничної інфраструктури.
   Зокрема, йдеться про реконструкцію залізничної колії, а саме улаштування прямої ділянки колії довжиною 72,16 м для встановлення вагонних ваг ДП «Ізм МТП». Також заплановано реконструкцію залізничної колії №31, зокрема з’єднання залізничної колії №30 та №31 та продовження колії №31 на 185 м до колії №38, продовження колії №38 на 114 м. Цей комплекс робіт допоможе покращити маневреність вагонів у парку станції Ізмаїл – Порт Новий та скоротити час формування груп вагонів, подавання, відведення та обробки вагонів на 13 одиниць на добу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»