02.12.2019р.

На Одеській магістралі відбулася виставка локомотивів

На Одеській магістралі відбулася виставка локомотивів

27 листопада на станції Помічна регіональної філії «Одеська залізниця» працівники магістралі вирішили дізнатися, де найкраще утримуються локомотиви. Для цього організували виставку. У змаганнях взяли участь працівники всіх локомотивних депо філії (станцій Знам'янка, Подільськ, Одеса, Христинівка, Помічна, Херсон, Миколаїв, ім.Т.Шевченка), які представили до уваги своїх колег 8 одиниць тягового рухомого складу:

- електровоз ВЛ80т (депо приписки Знам'янка),

- електровоз ВЛ80с (депо приписки Подільськ),

- магістральний тепловоз 2ТЭ10М (депо приписки Миколаїв),

- магістральний тепловоз 2ТЭ10Ут (депо приписки ім. Т.Шевченко),

- інші депо представили по маневровому тепловозу ЧМЕ3.

Комісія філії під головуванням заступника директора регіональної філії з рухомого складу і матеріально-технічного постачання Сергія Яворського та начальника служби локомотивного господарства Сергія Зуба уважно оглянула кожен заявлений до участі локомотив та відзначила всі інноваційні та ергономічні рішення щодо оформлення кабіни машиніста.

За результатами виставки локомотивів за високий рівень утримання тягового рухомого складу переможцями визнали депо Знам’янка та депо Помічна.

Виставкою дуже зацікавилися місцеві мешканці, їхні діти, а також працівники і ветерани залізничного транспорту.

Слід зазначити, що подібні виставки стають гарною традицією на регіональній філії «Одеська залізниця». Це вже друга виставка на магістралі за цей рік. Подібну виставку локомотивники організували навесні цього року, а також вже запланували на весну 2020 року.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»