21.11.2019р.

За 10 місяців 2019 року капітально відремонтовано 5 вагонів пожежних поїздів

За 10 місяців 2019 року капітально відремонтовано  5 вагонів пожежних поїздів

За 10 місяців поточного року для пожежних поїздів регіональної філії «Одеська залізниця» було виконано низку ремонтних робіт для підтримання даного рухомого складу у технічній готовності. На базі вагонного депо Миколаїв філії «Пасажирська компанія» проведено капітальні ремонти у 5 вагонах, зокрема вагон-насосних пожежних поїздів станцій Миколаїв, Знам’янка, ім. Т.Шевченко та Подільськ, а також вагон-майстерні пожежного поїзда станції Знам’янка. Крім того, для належного санітарно-естетичного стану рухомого складу було пофарбовано  пожежні поїзди станцій Херсон, Помічна та Одеса-Сортувальна.

Нагадаємо, що в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» дислокується  8 пожежних поїздів на станціях Одеса-Товарна, Одеса-Сортувальна, Подільськ, Херсон. Миколаїв, Знам’янка, Помічна, ім.Т.Шевченка, з яких 6 поїздів з пожежним автомобілем та поїзди станцій ім.Т.Шевченка та Помічна без пожежного автомобілю. Уся пожежна техніка утримується у технічно  справному стані.

З початку поточного року пожежні поїзди здійснили 64 виїзди, з них 53 виїзди пожежними поїздами та 11 автомобілями. Слід зазначити, що з початку року по регіональній філії на облік взято 4 випадки пожеж проти 4 випадків у 2018 році. Загальний збиток від яких сягнув біля 300 тис. грн., а врятовано матеріальних цінностей на суму понад 5,5 млн. грн.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»