15.11.2019р.

Два профорієнтаційних заходи залізничники провели на Знам’янщині

Два профорієнтаційних заходи залізничники провели на Знам’янщині

Одразу два профорієнтаційних заходи провели нещодавно кадровики виробничих підрозділів на Знам’янщині.

Минулого тижня кадровики Знам'янської дистанції електропостачання та виробничого підрозділу (Знам'янська дирекція залізничних перевезень) завітали на «Свято осені» в підготовчій групі дитсадочка "Світлячок".

Помічник начальника з кадрових питань Знам'янської дистанції електропостачання Олена Легенька розповіла діткам та їх батькам про Знам’янський залізничний вузол, про цікаву та важливу для країни роботу залізничників. Діти разом з залізничниками складали тематичні пазли, отримали солодкі подарунки, повітряні кульки та навіть дитячий намет для ігор. Діти, батьки та вихователі садочку подякували залізничникам за цікавий проведення цікавого  заходу!

На цьому тижні старший інспектор з кадрів станції Помічна (Знам'янська дирекція залізничних перевезень)" Юлія Єріненко спільно з представниками Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури провели профорієнтаційні заходи серед учнів 9 та 11 класів у школах міста Помічна.

Під час заходу завідувач відділення «Управління процесами перевезень» Наталія Петрова презентувала інформаційний ролик про коледж та відділення, Ірина Бугай голова циклової комісії цього відділення розповіла про важливість залізничної професії, а голова приймальної комісії Микола Бурцев поінформував про умови вступу до коледжу. В свою чергу старший інспектор з кадрів станції Помічна Юлія Єріненко розповіла, які посади зможуть займати випускники коледжу, які матимуть пільги та соціальні гарантії під час роботи на залізниці та запросила поповнювати ряди залізничників.

Учні зацікавилися наданою інформацією та ставили актуальні запитання.

Начальник відділу кадрів Знам’янської дирекції залізних перевезень Олександр Пашко зазначив, що за цей рік залізничники п’ять  разів зустрічалися з дітьми та підлітками для проведення профорієнтаційних заходів: «Вже зараз ми повинні піклуватися про роботу з поколінням, яке через 10-15 років прийде працювати на сталеву магістраль. Наша справа – зацікавити їх, розказавши про всі переваги роботи на залізниці».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»