11.11.2019р.

Днями на Одещині двоє чоловіків травмувалися на залізниці через власну необережність

Днями в межах обслуговування регіональної філії «Одеської залізниці», через нехтування правилами безпеки при перебуванні на об’єктах залізничної інфраструктури, травм дістали двоє чоловіків.

Перший випадок стався 8 листопада на під’їзній колії Кодимського елеватора. Там травму руки дістав 33-річний чоловік, який ймовірно на момент події перебував у стані алкогольного сп’яніння. Він підліз під вагон під час виконання маневрової роботи на даній колії.

Наступного дня по станції Слобідка також через власну необережність травмувався 19-річний чоловік. Машиніст застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на людину, яка перебувала на колії.  Наїзду уникнути не вдалося – постраждалий також дістав травми руки.

Обох постраждалих було доставлено в Кодимську районну лікарню.

Основна причина травмувань — перетин колій у невстановлених для цього місцях, необережність та неуважність громадян, нехтування елементарними правилами поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури. Одеські залізничники закликають всіх дотримуватися правил безпечного перебування на об’єктах залізниці та бути максимально уважними й обережними, переходячи колії.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»