08.11.2019р.

На Одеській магістралі підбили підсумки виконання колдоговору на 2019 рік

На Одеській магістралі підбили підсумки виконання колдоговору  на 2019 рік

Одеські залізничники і представники профспілок обговорили хід виконання зобов’язань колективного договору магістралі на 2019 рік під час чергової конференції трудового колективу регіональної філії. Під час зустрічі присутні заслухали звіти адміністрації регіональної філії «Одеська залізниця» АТ УЗ та Дорожнього комітету профспілки.

На конференції трудового колективу стало відомо, що за 9 місяців поточного року на виконання зобов’язань колективного договору спрямовано понад 1,2 млрд. гривень (без урахування виплат заробітної плати і премій за основні результати господарської діяльності). Вантажообіг за цей період становить 46,6 млрд. ткм, що на 3,2% (1,4 млрд. ткм.) вище плану та на 5% (2,2 млрд. ткм) більше рівня минулого року. Пасажирообіг становить 5 млрд. пасажиро-км.

Для підтримки працівників та пенсіонерів у складних життєвих ситуаціях (відповідно до наданих заяв) за рішенням комісії надавалася матеріальна допомога на медичні та інші цілі в загальному обсязі 32 млн. грн.

Впродовж 9 місяців цього року за рахунок коштів філії було оздоровлено 523 ветерани. У рамках пілотного проекту АТ «Укрзалізниця» за пільговими путівками у відомчих оздоровницях відпочили 714 дітей наших залізничників, 277 працівників та 245 членів сімей.

  Голова Дорпрофсожу Ігор Соловйов констатував, що за звітний період було оздоровлено удвічі менше працівників, членів їх сімей та ветеранів, ніж минулоріч.

Під час виступів делегати від трудових колективів озвучили низку проблемних питань, зокрема недостатній рівень заробітної плати, забезпечення працівників виробничих підрозділів якісним інвентарем, спецодягом і спецвзуттям, плинність кадрів і, як наслідок, дефіцит спеціалістів. Крім того, було озвучено проблему низького рівня доплат робітникам за відпрацьований час в умовах, коли температура повітря становить більше 30 градусів. В Гідрометцентрі заміряють температуру повітря в тіні, тому коли в тіні температура досягає 30 градусів, то  на колії вона вже наближається до 50 градусів.

Директор регіональної філії Сергій Нікулін подякував Дорожньому комітету профспілки за конструктивний діалог та зазначив: «Сподіваюся, що разом ми докладемо усіх зусиль, щоб усунути існуючі недоліки у роботі та примножити досягнуті успіхи, адже ми повинні зробити максимум для збереження кожного нашого працівника».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»