07.11.2019р.

В Одесі на День залізничника провели спортивне свято

В Одесі на День залізничника провели спортивне свято

Цього року на Одеській магістралі у ОФСК «Локомотив»  залізничники активно зустріли професійне свято під час масштабних спортивних змагань.

Всього у змаганнях взяли участь 5 команд. До двох команд залізничників долучилися студенти Одеського коледжу транспортних технологій, Одеського фінансово-економічного коледжу та Одеського торговельно-економічного інституту (КНТЕУ) та учні Одеського професійного училища залізничного транспорту та будівництва.

Від імені керівництва філії до присутніх звернувся заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний, який побажав учасникам проявити найкращі зразки гри, успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, абсолютної концентрації та волі до перемоги.

Збірну управління регіональної філії «Одеська залізниця» представили працівники служби кадрової та соціальної політики філії. Вони не тільки на високому рівні організували спортивний захід, а й взяли участь у самих змаганнях і вкотре довели, що є енергійним, креативним та згуртованим колективом.

Працівники «Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень» теж не лишилися осторонь. За усебічної підтримки начальника дирекції Рустама Рустамова зібралася сильна молода команда з потужною назвою «Rail Energy», яка на достойному рівні представила залізничників.

До складу судівської команди увійшли заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний,  начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії Костянтин Стрембіцький, головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Кирсанов, директор Одеського коледжу транспортних технологій Йосип Дидишко та інструктор-методист з фізичної культури та спорту ОФСК «Локомотив» Олег Войніков.

Дуже кумедним був конкурс з пересування на діжці – по одному учаснику з команд показали свою спритність та координацію. Другий конкурс – штовхання медболу – продемонстрував силу.  Третім конкурсом були командні стрибки у довжину з місця. Енергійно впоралися учасники з естафетою «Човниковий біг» під час якої перевірили злагодженість дій команди, швидкість та спритність. Далі журі перевірили влучність учасників у конкурсі «Баскетбол». Під час конкурсу «Козацький бій» учасники повинні були подушкою вибити з уявного коня суперника. А ось справжньою перевіркою сили, наполегливості і витривалості стало перетягування канату.

Перемогу в змагання виборола команда Одеського коледжу транспортних технологій із підсумком у 35 балів. Щиро вітаємо переможців та зичимо їм успіхів у навчанні та спорті!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»