06.11.2019р.

Одеська залізниця не має жодного відношення до повідомлення від прокуратури про справу, яку направили до суду

Одеська залізниця не має жодного відношення до повідомлення від прокуратури про справу, яку направили до суду

Сьогодні низкою ЗМІ було розповсюджено перекручену інформацію написану за повідомленням від прокуратури Одеської області, де було зазначено, що мова йде про зловживання з боку колишнього керівника та головного інженера одного з підрозділів акціонерного товариства «Українська залізниця».

Проте нагадаємо, що регіональна філія «Одеська залізниця» жодного відношення до ремонтів покрівель або споруд не має, адже всі вони перебувають на балансі підрозділу «ФСП «Одеська дирекція» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця».

Представники засобів масової інформації без перевірки розтиражували статтю з відсилкою на Одеську залізницю ймовірно керуючись виключно територіальною приналежністю підрозділу-фігуранту справи, адже в інформації від прокуратури не зазначено належність посадової особи до конкретного підрозділу, номери договорів або актів виконаних робіт, юридичну адресу об’єкта або повністю посаду.

Така підміна понять журналістами суперечить засадам журналістської етики та негативно впливає на імідж регіональної філії «Одеська залізниця».

Закликаємо ЗМІ ретельно перевіряти джерела інформації, подавати матеріали зважено, не перекручувати факти і не робити висновків на основі неповної інформації.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»