01.11.2019р.

З нагоди професійного свята на Одеській магістралі нагородили 110 залізничників

З нагоди професійного свята на Одеській магістралі нагородили 110 залізничників

Сьогодні у регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулися урочистості, присвячені професійному святу – Дню залізничника!

Під час заходу найкращі працівники залізничної галузі були відзначені нагородами, грамотами та подяками. 

Почесні нагороди від керівництва АТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Одеська залізниця», Одеської обласної ради до Дня залізничника отримали 110 робітників філії.

Нагрудними знаками «За заслуги. Укрзалізниця»  IІ та III ступеня, «Залізнична Слава» I, IІ та III ступеня, «Відмінник адміністративних служб», «Відмінник локомотивного господарства», «Відмінник вагонного  господарства», «Відмінник господарства перевезень», «Відмінник колійного господарства», «Відмінник господарства  автоматики», «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці» та годинником від голови правління АТ «Укрзалізниця»  нагороджено 43 працівника.

Шістдесят двоє працівників отримали нагороди від директора Одеської магістралі Сергія Нікуліна: нагрудні знаки «За вагомі заслуги перед Одеською залізницею» I та III ступеня, Почесні грамоти, Подяки та годинники.

У своєму зверненні до присутніх директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін подякував за високий професіоналізм та вірність обраній професії кожному залізничнику та ветерану галузі за особистий внесок в розвиток магістралі.  

«Я радий, що Одеська магістраль – це згуртований дружній колектив, який самовіддано трудиться на благо нашої Батьківщини. Можу впевнено сказати, що кожен із наших співробітників усвідомлює ту високу відповідальність, яка лежить на ньому. Зі свого боку – ми, як керівництво, розуміємо свою відповідальність за важливі питання щодо соціального забезпечення кожного робітника.  Бажаю Вам із радістю кожного дня поспішати на роботу і з не меншою радістю повертатися у свої домівки», - зазначив  очільник філії.    

Свої теплі привітання із професійним святом залізничникам цього дня висловив також  Голова Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов.

Відзначили роботу працівників регіональної філії місцеві органи влади. П’ятьом залізничникам вручили Почесні грамоти Одеської обласної ради.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»