24.10.2019р.

На Одеській залізниці триває турнір з футзалу у віковій категорії «35+»

На Одеській залізниці триває турнір з футзалу у віковій категорії «35+»

Наприкінці минулого тижня розпочався турнір з футзалу серед залізничників вікової категорії «35+». Матчі у Подільську та Одесі продемонстрували гарну фізичну форму та волю до перемоги учасників змагань. 

В результаті поєдинків, які відбулися у Подільському будинку  фізкультури Одеського ФСК «Локомотив», перемога дісталася команді БК«Локомотив» Подільська, друге місце посіла збірна працівників Подільського залізничного вузла, третє вибороли представники Подільського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд». 

Усі команди нагороджені почесними грамотами, дипломами, кубками та медалями від  Одеського ФСК «Локомотив». Гра, яка проходила в Одесі між командами ФСК «Локомотив» та Одеського загону воєнізованої охорони, закінчилася перемогою останніх, із рахунком 9:7.

Одеська залізниця запрошує приєднатися до участі всіх бажаючих! 

25-26 жовтня 2019 року у рамках турніру з футзалу серед залізничників вікової категорії «35+» пройдуть змагання у Знам’янці(Кіровоградська область) (тел. 31-11) та Херсоні (тел.38-68).

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»