18.10.2019р.

21 жовтня залізничники візьмуть участь у корпоративному заході «День донора»

21 жовтня залізничники візьмуть участь у корпоративному заході «День донора»

У рамках реалізації проекту «День донора» серед працівників залізниці, 21 жовтня 2019 року буде проводитися забір крові на базі обласної станції переливання крові за адресою: м.Одеса, Бісквітний провулок 2/3, 2-й поверх (тел.реєстратури 048-776-04-67). 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Усім донорам на безоплатній основі проведуть лабораторні обстеження (аналіз крові загальний, біохімія, RW, ВІЛ). Донори забезпечуються безкоштовним сніданком та готівковим розрахунком в розмірі 70 грн. 

Згідно з Законом України «Про донорство крові та її компонентів» у день давання крові працівник, який виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві зі збереженням за ним середнього заробітку. Після кожного дня давання крові, в тому числі, у разі давання їх у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку зі збереженням за ним середньої заробітної плати. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час упродовж року після дня давання крові чи її компонентів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»