17.10.2019р.

На Кіровоградщині від удару електроструму загинув 12-річний школяр

На Кіровоградщині від удару електроструму загинув 12-річний школяр

15 жовтня 2019 року, близько 18-ї години на станції Пантаївка (Кіровоградська область) на даху поїзда вагону-зерновоза смертельно травмовано електрострумом контактної мережі 12-річного хлопця. 

Постраждалий - учень сьомого класу, мешканець м. Кривий Ріг, який  приїхав з батьками до бабусі, яка мешкає у смт Пантаївка. 

Відомо, що школяр перебував на станції разом із товаришем - місцевим мешканцем 2006 р.н, який і повідомив про випадок черговому по переїзду. Обставини та причини нещасного випадку з’ясовуються.

У регіональній філії «Одеська залізниця» з 15 жовтня розпочався місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, зокрема учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, що розташовані, насамперед, у районах, прилеглих до залізничних колій.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема:

перехід залізничних колій у невстановлених місцях;

ходіння по залізничних коліях;

посадка та висадка під час руху поїзда;

перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

З початку року на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», через недотримання «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України», травмовано 65 чоловік, 43 із них смертельно. До того ж серед постраждалих 10 дітей (3 смертельно).

Залізничники вкотре попереджають, що об’єкти залізничної інфраструктури не місце для розваг та селфі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»