16.10.2019р.

Одеська залізниця взяла участь у зустрічі першого судна фідерного сервісу за маршрутом ТІС-Поті-ТІС

Вчора, 15 жовтня 2019 року, «ТІС- Контейнерний термінал» прийняв перше судно нового щотижневого фідерного сервісу ТІС - Поті - ТІС, організованого контейнерним перевізником Maersk. У заході взяв участь в.о. заступника директора регіональної філії «Одеська залізниця» з логістики та роботи з поромами Іван Ємець.

«Необхідність щотижневого сервісу в обох напрямках між Україною та Грузією назріла вже давно. Також відкриття трансшипменту через Україну істотно зміцнить позиції нашої країни. З відкриттям цього сервісу ми очікуємо істотне збільшення напрямку перевезень вантажів у контейнерах до країн Кавказу та Середньої Азії та дозволить зрушити перевезення транзитом у напрямку Європа-Китай. Тому дуже сподіваємося на ефективність та високу рентабельність цього проекту» - сказав Іван Ємець під час свого виступу.

Іван Ємець зазначив, що залізниця зі свого боку готова в межах своїх потужностей в повному обсязі забезпечувати перевезення у складі контейнерних поїздів та співпрацювати з портами в напрямку розвитку та розширення географії перевезень, а також додав, що ця подія – «значний крок щодо реалізації важливого проекту «Шовковий шлях».

На думку експертів, відкриття трансшипменту через Україну забезпечить учасникам ринку нові ефективні логістичні рішення. Раніше трансшипмент на Чорному морі забезпечувала лише румунська Констанца. Новий сервіс, в першу чергу, має бути затребуваний власниками вантажів з країн Європи, Балтії, Кавказу і Середньої Азії.

Фідерне судно ходитиме щотижня за маршрутом ТІС — Поті — ТІС та вміщує 1,1 тис. TEU.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеська залізниця взяла участь у зустрічі першого судна фідерного сервісу за маршрутом ТІС-Поті-ТІС - 0