14.10.2019р.

Одеські залізничники вшанували пам'ять колег, загиблих в ході АТО

Сьогодні на території моторвагонного депо Одеса-Застава-1 відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу залізничникам та вшанування героїв, які загинули в ході антитерористичної операції (ООС). В заході до Дня захисника України взяли участь керівництво регіональної філії та Дорожнього комітету профспілки виробничого підрозділу разом із працівниками депо.    

«Хіба міг хтось уявити, що в 21 столітті, в самому центрі Європи трапиться таке горе?! Але це сталося. І сьогодні є велика надія, що лихо, яке торкнулося майже кожної родини, скінчиться. А всі, хто пройшли через це випробування, повернуться додому живими і неушкодженими, пам’ятаючи все,  як страшний сон. Честь і доблесть наших воїнів заслуговує великої поваги!», - зазначив директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін під час покладання квітів.

«Я впевнений, що кожна жінка нашої країни молиться, аби її чоловік був поруч. Хочеться вірити, а особливо сьогодні  - у день великого православного свята, щоб їхні молитви були почутими. І матері, дружини, дочки перестануть нарешті оплакувати своїх чоловіків, батьків та синів», - додав очільник філії.   

Голова профспілкової організації виробничого підрозділу моторвагонного депо Одеса-Застава-1 Володимир Скиба розповів про загиблих залізничників. «Наш колектив відчув на собі втрати - два працівника з нашого депо поклали своє життя, захищаючи кордони Батьківщини. Ми завжди пам’ятатимемо про них»,  - сказав він.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Варто зазначити, що від початку АТО більше тисячі працівників Одеської магістралі було мобілізовано, дванадцять з яких назавжди покинули свої родини та колективи, героїчно загинувши під час оборони Вітчизни. Сьогодні у лавах Збройних Сил України служать 659 одеських залізничників.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники вшанували пам'ять колег, загиблих в ході АТО - 0