09.10.2019р.

Одеські залізничники ознайомилися з основними трендами міжнародного інвестиційного ринку

Одеські залізничники ознайомилися з основними трендами міжнародного інвестиційного ринку

Представники регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» взяли участь у Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Одеса 5Т».

Тематику транспортної інфраструктури та її розвитку в Одесі обговорювали під час другого дня Форуму. Основними напрямками доповідей спікерів стали:

- інноваційні рішення в міському середовищі;

- смарт-підхід;

- цікаві кейси для розвитку транспортної інфраструктури;

- проблематика та виклики сьогодення.

Цьогоріч форум проходив під гаслом «Інвестиції в таланти – інвестиції в майбутнє». Головними векторами інвестиційного розвитку є транспорт, торгівля, технології (включаючи ІТ, будівництво та медицину), туризм та траст (прозора економіка, довіра на ринку фінансових послуг).

Даний інвестиційний форум - це платформа для обміну досвідом з ключовими гравцями інвестиційного ринку, залучення приватних та муніципальних інвестицій, підвищення інноваційного та технологічного потенціалу міста, розвитку підприємницької та міської інфраструктури, презентації бізнесу, пошуку можливостей та міських проектів.

Одеська магістраль є однією із головних артерій, яка з’єднує міста та «доставляє» відпочивальників до берегів південного регіону, а вантажі - до портів. З кожним роком (особливо під час  курортного сезону) зростає потреба в кількості додаткових поїздів в напрямки південних регіонів. Такі цифри говорять лише про зростання та розвиток курортного потенціалу міста.

Робота форуму тривала протягом двох днів. До заходу долучиться понад 600 учасників, серед яких іноземні інвестори, транспортники, бізнесмени, аналітики, представники торгово-промислових палат, дипломатичних місій та інші.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»