08.10.2019р.

Одеська залізниця закінчує підготовку до зими

Одеська залізниця закінчує підготовку до зими

Підготовка регіональної філії «Одеська залізниця» до роботи в осінньо-зимовий період знаходиться на завершальній стадії. В усіх підрозділах підприємства активно проводяться заходи, які спрямовані на забезпечення безперебійної та ефективної роботи залізничного транспорту в умовах холодів.

До опалювального сезону вже відремонтовано та виконано наладку 57 котелень. Також у ході підготовки відремонтовано понад 3,2 тис. м2 покрівлі. Відремонтовано (за необхідності замінено на металопластикові) 567 дверей і вікон. Повністю підготовлені всі системи опалення і вентиляції. Крім того, відремонтовано 1,45 км теплових мереж і пароводів, майже 2 км систем водопостачання й каналізації.

У повному обсязі працівники залізниці забезпечені теплим зимовим спецодягом (костюмами «Гудок», «Зима») та спецвзуттям (утепленими, кирзовими чоботами та шкіряними черевиками).

Обстежено та підготовлено понад 220 км під’їзних колій. Відремонтовано і підготовлено 315 од. автотранспорту, 17 од. автотракторної техніки для прибирання снігу. Заготовлено 20 тис. 732 од. інструменту та інвентарю для прибирання снігу.

Служба колії підготувала до роботи в зимовий період 24 одиниці снігоочисної та снігоприбиральної техніки та підготувала 694 стрілочні переводи, які обладнані пневмообдувкою, і 144 – обладнані електрообігрівом.

Цьогоріч на залізниці працює майже 1,6 тис. першозимників. Всі вони пройшли навчання та закріплені за досвідченими працівниками. Роботи виконуються згідно затвердженого плану-графіку і будуть завершені у встановлені терміни.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»