02.10.2019р.

У Новоукраїнці електрострумом травмовано підлітка

У Новоукраїнці електрострумом травмовано підлітка

29 вересня 2019 року о 17:16 на станції Новоукраїнка (Кіровоградська область) на дах зерновозу піднявся хлопчик 12 років, якого було травмовано струмом контактної мережі. На момент травмування він був ще з двома друзями.

Підлітка доправили у Новоукраїнську центральну лікарню №1, а пізніше перевели у Кіровоградський опіковий центр, де у хлопчика діагностували 66% опіків тіла ІІІ ступеню і черепно-мозкову травму. Постраждалому вже провели одну операцію.

На даху вагону знайшли телефон, яким можливо підліток хотів зробити селфі.

На жаль, діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об’єкти заради фотографії. У цьому році на території регіональної філії «Одеська залізниця» це вже сьомий випадок травмування підлітка під час спроби зробити селфі на вагоні. Залізничники вкотре попереджають, що напруга контактної мережі – 27,5 Кв. При наближенні до проводу контактної мережі ближче ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і дротом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»