01.10.2019р.

На Одеській магістралі вшанували ветеранів-залізничників у Міжнародний день людей похилого віку

У Міжнародний день людей похилого віку відбулась зустріч керівництва регіональної філії «Одеська залізниця», Дорожнього комітету профспілок, Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі.

До присутніх із словами привітання звернулись перший заступник директора філії Роман Мякішев та завідувач відділом соцільно-економічних відносин Дорпрофсожу Олександр Манахов.

Перший заступник директора філії зазначив, що ветерани галузі завжди є і будуть для молодого покоління взірцем. «Завжди будемо вдячні Вам за ту справжню «школу», за досвід, мудрість та професіоналізм, які ви передали нам та навчили бути відданими своїй професії – професії залізничника» .

Олександр Манахов також звернувся до ветеранів: «Ви за своє життя зробили настільки багато, що заслуговуєте на повагу, достаток та благополуччя! Вам є чим пишатися та що передати молодому поколінню».

«Піклування про вас – справа всього суспільства, а сьогоднішнє свято є символом єдності та спадкоємності поколінь. Саме ви навчили молоде покоління професій, передали свої знання та досвід, зберегли найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами свого міста та держави», - підкреслив Голова Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі Григорій Ісенко.

На честь свята у всіх регіонах магістралі відбулися благодійні обіди для ветеранів. Тим пенсіонерам-ветеранам, хто хворіє або не зміг самостійно дістатися на такий обід, вручать продуктові набори.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській магістралі вшанували ветеранів-залізничників у Міжнародний день людей похилого віку - 0