23.09.2019р.

Збірну команду магістралі нагородили в Одесі

20 вересня 2019 року в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» заохотили членів збірної команди магістралі, яка посіла 2 місце у командній першості на ХІІ Спартакіаді залізничників. Спартакіада проходила в серпні поточного року у Харкові.

Заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний привітав спортсменів із досягненнями, подякував за те, що вони гідно представляють Одеську магістраль у спортивних змаганнях та побажав їм міцного здоров’я, натхнення, подальшого розвитку та високих результатів. «Останніми роками простежується нарощування результатів – у 2017 році наша команда на Спартакіаді посіла третє місце, а у минулому році – ІV місце, хоча були й призові місця по окремим видам спорту. У цьому році маємо друге місце – це є доволі сильний високий результат, який вдалося досягти завдяки внеску кожного із вас!».

Заступник голови Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов висловив сподівання, що й надалі на магістралі розвиватимуться фізкультура та спорт: «Хотілося б, щоб у більшості наших працівників у пріоритеті були спортивні успіхи. Діліться з колегами вашим досвідом, хорошим настроєм та показуйте, що спорт – це корисно!», - звернувся до спортсменів Ігор Соловйов.

Начальник Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Віктор Кричун подякував за підтримку керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» та Дорожнього комітету профспілку і зазначив, що незважаючи на всі складнощі команда була на дуже достойному рівні. Окрему подяку він передав через спортсменів керівникам їх виробничих підрозділів, які з розумінням ставляться до захоплення спортом своїх підлеглих та відпускають працівників для участі у спортивних заходах.

Нагадаємо, що до команди від регіональної філії «Одеська залізниця» увійшли 28 спортсменів, які взяли участь у змаганнях з 7-ми видів спорту: футзал, волейбол, армспорт, гирьовий спорт, шашки, шахи та настільний теніс.

Золотими призерами спортивних змагань стали:

- у ваговій категорій 90+ з армспорту став Євген Лисаков (Миколаївська дистанція колії);

- гирьовий спорт у ваговій категорії до 80 кг – Сергій Ткаченко (Помічнянська дистанція сигналізації та зв'язку);

 - настільний теніс (жінки) – Вероніка Андрющенко (ОФСК «Локомотив»;)

- настільний теніс (змішані пари): Вероніка Андрющенко та Роман Андрющенко (локомотивне депо Миколаїв).

Срібними призерами стала команда з футзалу: Олег Войніков, Ігор Стародумов, Михайло Сільчук, Володимир Рудий (ОФСК); Сергій Бондаренко (локомотивне депо Одеса-Сортувальна), Андрій Абрамов (Миколаївська дистанція сигналізації та зв’язку), Віктор Щур (Одеський загін воєнізованої охорони) та Віталій Мельничук (пасажирське депо «Одеса-Головна» підрозділ філії «Пасажирська компанія»).

Бронзові призери:

 - у ваговій категорії 90+ з гирьового спорту став Роман Демидов (вагонне депо Знам’янка),

 - з армспорту у ваговій категорії до 80 кг – Дмитро Черепович (Знам’янський загін воєнізованої охорони);

 - шашки – Любов Черниш (Шевченківська дистанція електропостачання).

Таким чином, завдяки досягненню високих результатів у змаганнях, команда регіональної філії «Одеська залізниця» виборола за сумою балів загальнокомандне ІІ місце. Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових досягнень та перемог!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Збірну команду магістралі нагородили в Одесі - 0 Збірну команду магістралі нагородили в Одесі - 1 Збірну команду магістралі нагородили в Одесі - 2 Збірну команду магістралі нагородили в Одесі - 3 Збірну команду магістралі нагородили в Одесі - 4 Збірну команду магістралі нагородили в Одесі - 5