10.09.2019р.

На під’їзній колії станції Ізмаїл зійшли з рейок дві цистерни

Сьогодні на під’їзній колії ІФ ДП"Київ-Дніпровське МППЗТ" станції Ізмаїл регіональної філії «Одеська залізниця» сталося сходження вантажних вагонів.

Під час виконання маневрової роботи тепловозом на ділянці під'їзної колії між стрілочними переводами сталося сходження двох вантажних вагонів із скрапленим газом пропаном, що належить до 2 класу небезпечних речовин. Країна призначення вантажу Румунія.

Поруч із місцем, де стався схід, розташовані житлові та промислові будівлі. Причина та обставини транспортної події наразі з'ясовуються.

Слід зазначити, що незважаючи на проведення регіональною філією «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» комісійних перевірок щодо стану та подальшої експлуатації залізничних під’їзних колій, з початку року вже сталося 7 випадків сходів. Нехтування та відсутність належної реакції з боку власників під’їзних колій на виявлені зауваження щодо усунення недоліків, призводить до порушення графіку руху та матеріальних збитків.

З початку року, збитки залізниці внаслідок таких сходів перевищують 960 тис. грн.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На під’їзній колії станції Ізмаїл зійшли з рейок дві цистерни - 0 На під’їзній колії станції Ізмаїл зійшли з рейок дві цистерни - 1