30.08.2019р.

На Одеській магістралі триває модернізація контактної мережі

На Одеській магістралі триває модернізація контактної мережі

Виробничі підрозділи служби електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» підтримують пристрої контактної мережі та електропостачання у справному стані, а також займаються модернізацією та технічним переоснащенням, що гарантує надійність процесу перевезень на електротязі.

За 7 місяців поточного року працівники господарства електропостачання виконали значний обсяг робіт:

- ремонт та регулювання контактної підвіски виконано на майже 2 тис. км головних та 220 км другорядних колій;

- заміна 22,3 км корозованого несучого тросу; 8,6 км зношеного контактного проводу; 97 шт. тросів компенсуючих пристроїв; 17,7 тис. струн на контактній підвісці; 788 ізоляторів та 217 опор контактної мережі;

- відновлення 5 тис. 054 з'єднуючих та живлячих затискачів та 4 тис. 923 заземлень опор контактної мережі.

Відповідно до Плану капітальних інвестицій передбачені роботи з модернізації трансформаторних підстанцій, ліній електропередач, відкритих розподільчих пристроїв електропостачання станцій Помічна та Знам’янка.

Енергетики регіональної філії «Одеська залізниця» продовжують роботу по технічному переоснащенню контактної мережі парної колії перегону Фундукліївка – Цибулеве. Завершити роботи планують до кінця поточного року. А також завершені роботи з технічного переоснащення першої та другої секції шин центрального розподільчого пристрою
ст. Знам’янка та технічного переоснащення трансформаторної підстанції
ТП-12 ст. Помічна.

Також на даний час філією «Енергоремтранс» проводяться роботи з технічного переоснащення нейтральних вставок перегонів Чубівка – Мардарівка, Абамелікове – Слобідка, продовжуються  роботи з технічного переоснащення відкритого розподільчого пристрою 150 кВ підстанції Тимкове та завершуються роботи з технічного переоснащення контактної мережі із заміною проводів ДПР на дільниці Куліндорове – Застава1 – Аккаржа – Білгород-Дністровський.

До кінця поточного року планується провести роботи:

-   першої черги з технічного переоснащення повітряної лінії 10 кВ на дільниці Ізмаїл – Ташбунар;

- з технічного переоснащення ДГ 3*400  трансформаторної підстанції №57 станції Подільськ та відкритого розподільчого пристрою 150 кВ підстанції Можарове.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»