23.08.2019р.

Одеські залізничники відзначили День Незалежності України

Сьогодні,  23 серпня 2019 року в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Трудовий колектив Одеської магістралі привітали директор регіональної філії Сергій Нікулін та голова Одеського дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко.

 «28 років тому наша країна отримала унікальну можливість бути вільною. А ми з вами отримали шанс стати господарями в ній. І обов’язок кожного із нас – ставитися до своєї країни, як до власного дому, де «право власності» не повинне закінчуватися стінами будинку, в якому живеш. Нам потрібно берегти свою країну, як власну оселю», - зазначив у своєму вітальному слові директор регіональної філії Сергій Нікулін.

«Для творення гідного майбутнього держави, у наших руках всі необхідні важелі й інструменти. І те, як ми ними скористаємося, що обиратимемо  щодня, який вектор наслідуватимемо – відповідальність кожного. Але байдужість – це те, чого ніколи не має бути при формуванні держави», - додав очільник філії.

Також Сергій Нікулін зазначив, Укрзалізниця забезпечує 6% ВВП країни. Це достатньо високий показник економіки України. «І все це робимо ми з Вами – залізничники, своєю працею та вірністю професії. Бажаю Вам міцного здоров’я, дитячого сміху, радості і щастя. Ніколи не втрачати свободу, силу духу, берегти свою країну, вірити в неї і разом творити майбутнє».

Із словами привітання до колективу звернувся голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко та відзначив позитивні показники  за останні 7 місяців щодо вантажоперевезень на одеській магістралі.

За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток транспортної галузі, забезпечення потреб населення та економіки держави в перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди свята - Дня Незалежності України 33 працівника Одеської магістралі отримали почесні нагороди від АТ «Укрзалізниця» та ще 50  – від керівництва регіональної філії «Одеська залізниця». Окрім того 2 працівників регіональної філії «Одеська залізниця» отримали нагороди від Міністерства інфраструктури України.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники відзначили День Незалежності України - 0 Одеські залізничники відзначили День Незалежності України - 1