15.08.2019р.

Одеські залізничники провели 60 заходів спільно зі службою зайнятості

Одеські залізничники провели  60 заходів спільно зі службою зайнятості

За 7 місяців 2019 року одеські залізничники спільно зі службою зайнятості провели низку заходів з інформування шукачів роботи про наявність вакансій у одного з найбільших роботодавців півдня України – регіональної філії «Одеська залізниця».

    За цей період було організовано:

- 2 прес-тури на базі вагоно-колісних майстерень та локомотивного депо Подільськ за участю Одеського міського центру зайнятості та Подільського міськрайонного центру зайнятості;

- 7 семінарів для кадрових служб за участю регіональних служб зайнятості;

- 18 ярмарок вакансій, у яких взяли участь понад 500 шукачів робочих місць;

- 23 профорієнтаційних заходи із залученням навчальних закладів;

- 8 професіографічних екскурсій для старшокласників на базі вагонних та локомотивних депо, дистанцій колії, дистанцій зв’язку та станцій.

Крім того, для учнів молодшого шкільного віку у березні проведено профорієнтаційний захід «Розмалюймо залізницю у найкращі кольори». У квітні залізничники зі Знам’янки взяли участь у молодіжному фестивалі "ПРофFest".

У результаті зазначеної роботи, яка проводиться відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості  України та АТ «Укрзалізниця», уже понад 160 осіб працевлаштувалось до виробничих підрозділів регіональної філії. До співпраці наразі залучені 7 центрів зайнятості з чотирьох областей України: Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Черкаської.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»