19.07.2019р.

На Одеській залізниці розкрито 84 випадки крадіжок на 1, 5 млн. грн.

Особовим складом підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» за шість місяців 2019 року розкрито та попереджено 84 випадки крадіжок на суму 1,5 млн.  грн. та затримано 117 осіб.

У тому числі, за вказаний період оперативними групами стрілецької команди з профілактичної роботи та стрілецької команди швидкого реагування було розкрито  43 випадки крадіжок майна залізниці на суму 1,2 млн. грн. Працівниками оперативних груп було  затримано 84 особи.

Воєнізована охорона магістралі також працює в напрямку попередження крадіжок майна філії та вантажів у парках станцій, а також профілактики випадків невиробничого травматизму, зокрема проведено 1,4 тис.  рейдів, під час яких за ходіння коліями у невстановлених місцях затримано 411 осіб; з них 251 особу було притягнуто до адміністративної відповідальності і оштрафовано на суму 8,5 тис. грн. Також, перевірено 68 пунктів прийому металобрухту. При відпрацюванні пунктів прийому металобрухту у 4 з них було виявлено майно, яке належить підприємствам залізниці, та затримано  3 особи.

Через хвилю розкрадань, питання схоронності вантажів є надзвичайно актуальним для вантажовласників – за 6 місяців  стрільцями воєнізованої охорони було супроводжено приблизно  26 тис.  поїздів та приблизно 232 тис. вагонів.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»