05.07.2019р.

Команда Одеського регіону перемогла у Спартакіаді з волейболу серед залізничників

25-26 червня 2019 року відбулася Спартакіада з волейболу серед команд регіонів філії «Одеська залізниця», де зустрілися команди з Херсону, Подільська, Одеси, Сміли та Знам’янки.

Традиційно Спартакіаду відкрили заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний та начальник Одеського будинку фізкультури ОФСК «Локомотив» Віктор Кричун, які побажали спортсменам вдалої гри.

У своєму зверненні до учасників Спартакіади Олег Підлубний зазначив: «Найкращий спосіб покращити своє здоров’я та відновити сили – це спорт. Нам дуже приємно, коли після робочого дня працівники йдуть на спортивні майданчики и відточують свою майстерність у різних видах спорту, тому керівництво залізниці створює для цього умови й надалі буде намагатися покращувати матеріально-технічну базу для занять спортом для залізничників та членів їх сімей».

За рішенням суддівської колегії і представників команд, що грали, Спартакіада пройшла за коловою схемою до двох перемог у партіях (до 15 балів).

За підсумками турніру із сумою у загальному заліку 12 балів перемогла команда Одеського регіону, друге місце - у команди Херсонського регіону (8 балів) та бронза дісталася команді зі Знам’янки (5 балів). Усі команди показали достойну цікаву гру, де продемонстрували майстерність і бажання кожного спортсмена перемогти заради своєї команди. Команди-переможці отримали кубки, дипломи, грамоти та медалі.

Церемонію нагородження провів заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний, який особисто привітав команди з перемогою.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Команда Одеського регіону перемогла у Спартакіаді з волейболу серед залізничників - 0