05.07.2019р.

З нагоди Дня Конституції керівники філій АТ «Укрзалізниця» підкорили Говерлу

З нагоди святкування Дня Конституції у регіональній філії «Львівська залізниця» відбувся турнір з міні-футболу команд АТ «Укрзалізниця», у якому взяла участь команда Одеської магістралі та чолі із капітаном – директором філії Сергієм Нікуліним. За кубок змагалися команди шести регіональних філій (Південно-Західної, Придніпровської, Одеської, Донецької, Південної, Львівської) та команда АТ «Укрзалізниця».

Учасників змагань привітав член правління АТ «Укрзалізниця» Реміґіуш Пашкевич, який побажав залізничникам здоров’я, хорошого бойового настрою, достойної гри та вдалих результатів. Відповідно до жеребкування, команди філій було розділено на групи. Гра відбулася за коловою схемою, де кожна команда зіграла один з одним.

Першість цього разу дісталася команді регіональної філії «Донецька залізниця». Реміґіуш Пашкевич вручив переможцям кубок чемпіона! Спортивне змагання завершилося святковим парадом команд та врученням подарунків.

Також на виконання завдання Голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, в рамках турніру було заплановано сходження на найвищу точку України – гору Говерлу, щоб розгорнути на вершині прапор АТ «Укрзалізниця» та національний прапор країни із іменами загиблих учасників АТО – працівників залізниці.

Керівники регіональних філій на чолі із директором операційним АТ «Укрзалізниця» В`ячеславом Єрьоміним організовано та впевнено подолали 2061 м над рівнем моря та дістались вершини. До участі у сходженні також долучилася молодь-представники Дорпрофсожу Львівської залізниці та воїни АТО – працівники Львівської магістралі. Шлях був непростим, але на вершині України замайоріли прапори як символ єдності духу та звитяги, додавши впевненості у власних силах кожному, хто долучився.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

З нагоди Дня Конституції керівники філій АТ «Укрзалізниця» підкорили Говерлу - 0