27.06.2019р.

На Одеській магістралі відзначили День Конституції

Сьогодні, 27 червня 2019 року, в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися урочисті збори трудового колективу з нагоди святкування Дня Конституції України. Привітали залізничників зі святом заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний та голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко.

«Двадцять три роки тому - 28 червня 1996 року, ми отримали Основний закон нашої держави, який гарантував нам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності з неухильним дотриманням їх, де найвища цінність – життя людини», – підкреслив заступник директора філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний.

Також додав: «Ми – народ України маємо завжди пам’ятати, що основна і справжня сила – у кожному із нас, у нашому щоденному виборі, а головне – відповідальності за нього на шляху спільної ідеї – майбутнього нашої країни!». Він подякував залізничникам за щоденну віддану працю та побажав здоров’я, благополуччя та віри у себе та щасливе майбутнє України!

З нагоди святкування Дня Конституції окремих працівників філії було нагороджено відзнаками та грамотами. За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий внесок у забезпечення перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України нагороди за наказом АТ «Укрзалізниця» отримали 25 працівників філії. Ще 45 залізничників були нагороджені за наказом директора регіональної філії Сергія Нікуліна. Окрім того 5 працівників регіональної філії «Одеська залізниця» отримали нагороди від Міністерства інфраструктури України.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській магістралі відзначили День Конституції - 0 На Одеській магістралі відзначили День Конституції - 1 На Одеській магістралі відзначили День Конституції - 2 На Одеській магістралі відзначили День Конституції - 3