19.06.2019р.

Розпочався сезон дитячого відпочинку

Розпочався сезон дитячого відпочинку

Перший заїзд до дитячих оздоровчих таборів на території регіональної філії "Одеська залізниця" нарахував майже півтисячі маленьких відпочивальників – дітей залізничників. 

У дитячому оздоровчому таборі «Гайдарівець», який розташований на лівому березі Дніпра серед соснового бору у Черкаській області, відпочиватимуть 120 дітей. У їх розпорядженні 15 будиночків, альтанки, стадіон, ігрові майданчики, більярдні і тенісні столи, відео зал та літній кінотеатр. Якісному відпочинку дітвори сприяють різноманітні культурно-розважальні програми, екскурсії, подорожі, візити до храму, спортивні змагання й естафети. Особливе ж задоволення – дискотеки та туристичний похід до лісу або річки з приготуванням каші!

422 дитини почали свій відпочинок у чудовому курортному куточку Чорноморського узбережжя під Одесою у таборі «ім. Л.Шевцової». На юних відпочивальників тут чекають два сучасні 3-поверхові комфортабельні корпуси, де є всі зручності, включаючи душові кабіни, облаштовані необхідним інвентарем чотири спортивні та ігрові майданчики, бібліотека, секції за уподобаннями: англійської мови, шахів і шашок, фітнесу, оригамі, різноманітні конкурси, концерти, театральні свята. Але найголовніше задоволення для дітвори – сонячний пляж і синє море, яке зовсім поруч!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»