03.06.2019р.

Команда одеського регіону з міні-футболу стала переможцем спартакіади

Спартакіада з міні-футболу серед регіонів філії «Одеська залізниця» відбулася 30 травня 2019 року. Захід було проведено в залі Одеського будинку фізкультури ОФСК «Локомотив»» за участю 5-ти команд: Одеського, Херсонського, Подільського, Шевченківського та Знам’янського регіонів.

Відкриваючи захід, з вітальним словом до учасників змагань звернувся заступник директора філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний, який побажав командам хорошої гри та перемоги найсильнішому.

Начальник ОФСК «Локомотив» Віктор Кричун також висловив подяку начальникам структурних підрозділів, які гідно підготували та делегували своїх представників до збірних регіонів. Ігри проходили за коловою системою, де кожна команда зіграла один з одним.

За результатами жеребкування перша гра відбулася між командами Одеського і Шевченківського регіонів. У ході напруженої боротьби рахунок матчу 3:3. Другими на поле вийшли команди Херсона та Знам'янки, але перемога дісталася збірній Знам'янки з рахунком 3-0. У третій грі команда Одеси не залишила збірній Херсона шансів, перемігши з рахунком 7-0.

Подільськ і Знам'янки розписали бойову нічию з рахунком 2-2. Команда Шевченківського регіону обіграла збірну Херсонського регіону з рахунком 5-1, а команда Подільська мінімально обіграла команду Шевченківського регіону з рахунком 1-0. За підсумками всіх зіграних матчів турнірна таблиця розподілилася наступним чином: перше місце завоювала команда Одеського регіону, срібними призерами стала команда Подільського регіону і бронза - за командою Знам'янського регіону.

Спартакіада з міні-футболу пройшла в теплій, дружній атмосфері. Команди демонстрували високий рівень гри, за підсумками якої будуть відібрані кандидати в збірну з міні-футболу регіональної філії «Одеська залізниця» до другого етапу підготовки до Спартакіади АТ «Укрзалізниця».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Команда одеського регіону з міні-футболу стала переможцем спартакіади - 0