30.05.2019р.

На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів

Нещодавно на станції ім. Тараса Шевченка регіональної філії «Одеська залізниця» відбувся конкурс локомотивів. Локомотивні депо філії представили на конкурс кращі зразки тягової техніки, відремонтовані в умовах депо поточним  у обсязі ПР 3 та позаплановими ремонтами.

На станцію ім. Т. Шевченка прибули локомотиви-конкурсанти приписки локомотивних депо Подільськ, Знам’янка, Помічна, Христинівка, Одеса-Сортувальна, Шевченко, Миколаїв та оборотних депо Гайворон, Арциз та Херсон. Тяговий рухомий склад розмістили на двох коліях Північного вокзалу станції. До огляду були представлені 14 одиниць тягової техніки: враховуючи електровози і тепловози для пасажирського і вантажного руху та маневрові тепловози серії ЧМЕ3.

Члени комісії на чолі з директором регіональної філії «Одеська залізниця» Сергієм Нікуліним і начальником Департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» Сергієм Павловим відвідали кожну кабіну, уважно оглянули робочі місця машиністів та їх помічників. Також перевірили високовольтні камери, машинні відділення, дизельне та електричне обладнання.

У підготовці техніки до комісійного огляду ремонтники потурбувалися про створення комфортних умов праці для локомотивних бригад. У кожному локомотиві є вдосконалення: захисні штори на лобових вікнах кабін, кондиціонерами обладнані кабіни електровозів ВЛ40, а тепловози та електровози ВЛ80, де технічно не можна виконати кондиціювання, вентиляторами. Зручностей також додають світлодіодне освітлення та більш комфортні крісла для машиністів.

Директор філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін під час огляду відзначив старання локомотивних депо у підготовці до виставки. «Відчутна серйозна робота та інженерний підхід, хоча в окремих випадках потрібні доопрацювання. Цей конкурс став гарним стимулом для роботи і вдосконалення техніки», - сказав він.

Начальник Департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» Сергій Павлов також зазначив, що виставка локомотивів  стала логічним завершенням весняного комісійного огляду. Наразі в конкурсі локомотивів стартували одесити, а згодом подібні заходи відбудуться в локомотивних господарствах інших регіональних філій. Сергій Павлов побажав локомотивним бригадам серйозно готувати техніку до перевезень, вкладати в неї душу, застосовувати новації для зручності машиністів локомотивів та їх помічників, а під час конкурсів вміло демонструвати переваги своєї  техніки».

По завершенню огляду технічного стану та зовнішнього вигляду було визначено переможців. За підготовку маневрових тепловозів до перевезень 1 місце вибороло локомотивне депо (ТЧ) Помічна; 2 місце дісталося ТЧ Одеса-Сортувальна, а бронзу отримали ТЧ Христинівка. Серед переможців, які підготували електровози ВЛ80, ВЛ40 та тепловозів 2Т10УТ: 1 місце розділили між собою ТЧ Шевченко та ТЧ Подільськ,  2 місце – ТЧ Миколаїв та ТЧ Знам’янка.

Завершальним акордом заходу було вручення нагород переможцям: грамот та необхідних для виробничих потреб автоматичних мийок.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів - 0 На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів - 1 На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів - 2 На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів - 3 На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів - 4 На Одеській магістралі провели конкурс локомотивів - 5