29.05.2019р.

Одесу та Клайпеду з’єднає регулярний контейнерний поїзд, — Євген Кравцов

Одесу та Клайпеду з’єднає регулярний контейнерний поїзд, — Євген Кравцов

Одесу та Клайпеду з’єднає регулярний контейнерний поїзд. Вчора з колегами дали старт черговому проекту. Повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Це найбільш прогресивний і ефективний спосіб доставки вантажів, а завдання Укрзалізниці створювати максимально клієнтоорієнтовані і конкурентні сервіси. Containershipstrain буде возити великотоннажні контейнери щотижня. Від станції формування до станції відправлення курсуватиме без переробки (без сортування та відчеплення вагонів)», — зазначив керівник Укрзалізниці.

Угоду щодо організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда Containershipstrain у сполученні Литва – Білорусь – Україна та зворотно вчора, 28 травня, в Одесі підписали керівники залізниць України, Білорусі та Литви й товариств Containerships (Україна), компаній IntermodalContainerService та LG CARGO (Литва).

Також керівник Укрзалізниці зазначив, що контейнерні поїзди мають низку переваг,  серед яких конкурентна вартість, надійність доставки, мінімальний час доставки. Окрім цього, такий сервіс на українському ринку має колосальні можливості. «На такі перевезення є попит. У цьому році ми запустили 3 нові контейнерні маршрути, 2 з них — міжнародні. Якісний комплексний сервіс дозволив нам збільшити на 70% обсяги перевезень саме у контейнерах», — зазначив він.

 

Прес-центр АТ "Укрзалізниця"