28.05.2019р.

Завершився весняний комісійний огляд стану та підготовки Одеської магістралі до літніх перевезень

Завершився весняний огляд ділянок, структурних та виробничих підрозділів у межах всіх господарств магістралі: Шевченківської, Знам'янської, дирекції з організації взаємодії портів та припортових станцій та Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця».

Під час комісійного огляду, який тривав протягом квітня-травня 2019 року, директор філії Сергій Нікулін разом із заступниками та керівниками служб проінспектував стан інфраструктури, будівель та споруд господарств перевезень, колії, електропостачання, сигналізації і зв’язку, контактної мережі,  локомотивних, вагонних та інших господарств чотирьох дирекцій магістралі.

За результатами огляду було виявлено ряд недоліків та зауважень, контроль за усуненням яких покладено на керівників служб та структурних підрозділів філії. Крім того, за якісну підготовку об’єктів філії до роботи у літній період керівництвом було прийнято рішення заохотити ряд працівників станцій та структурних підрозділів філії.

Нагадаємо, що комісійні огляди проводяться двічі на рік задля якісної організації роботи інфраструктури, а також забезпечення безпечної та безперебійної роботи магістралі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Завершився весняний комісійний огляд стану та підготовки Одеської магістралі до літніх перевезень - 0