23.05.2019р.

На Одеській магістралі в рамках місячника проведено більше 2 тис. заходів енерго- та ресурсозбереження

На Одеській магістралі в рамках місячника проведено більше 2 тис. заходів енерго- та ресурсозбереження

Нещодавно одеські залізничники підбили підсумки виконання низки заходів, проведених під час «Місячника по схоронності паливно-мастильних матеріалів під час їх транспортування у місцях постійного чи тимчасового зберігання, на тяговому рухомому складі, автотранспортній техніці», проведення якого було заплановано на квітень 2019 року.

Протягом місяця було реалізовано 15 заходів у тяговій сфері та ще 12 – у стаціонарній енергетиці, зокрема всім структурним та виробничим підрозділам було заплановано скорочення витрат дизельного палива на нетягову сферу не менше ніж на 10% у цей період. Також залізничники розробили та довели до відома всіх підрозділів Пам’ятки, спрямовані на раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів, а також на популяризацію та реалізацію організаційних та технічних заходів.

За період місячника по виробничим та структурним підрозділам регіональної філії було проведено низку заходів (2 тис. 256) із інвентаризацій та схоронності паливно-мастильних матеріалів в місцях постійного і тимчасового їх зберігання та дотримання порядку вимог пломбування паливних систем тягового рухомого складу та автотракторної техніки.

Крім того, службою енергоменеджменту регіональної філії «Одеська залізниця» було організовано два вебінари за участю структурних та виробничих підрозділів; а самостійно підрозділами філії проведено 188 додаткових технічних занять за тематикою місячника.

Усі виявлені під час перевірок зауваження були уважно розглянуті та опрацьовані з причетними на засіданні оперативного штабу з енерго- ресурсозбереження, підвищення енергоефективності та впровадження заходів бережливого виробництва по регіональній філії «Одеська залізниця» під головуванням головного інженера – першого заступника директора регіональної філії Павла Чекалова. Він наголосив на важливості підвищення енергоефективності та пошуку додаткових шляхів впровадження заходів бережливого виробництва по філії, тому активна робота в цьому напрямку триває й надалі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»