20.05.2019р.

Команди зі Знам’янського регіону стали переможцями Кубку філії з гирьового та армспорту

16 та 17 травня 2019 року на базі Одеського спортивного комплексу ОФСК «Локомотив» пройшли фінальні змагання з армспорту та кубок філії з гирьового спорту Одеської магістралі. У змаганнях взяли участь переможці з регіонів філії «Одеська залізниця» у своїх вагових категоріях: до 80 кг, до 90 кг та понад 90 кг.

Силачі продемонстрували нестримну жагу до перемоги, завзято виборюючи лідерство, чим дуже порадували вболівальників.

У ваговій категорії з армспорту до 80 кг перше місце здобув представник Знам’янського загону воєнізованої охорони Дмитро Черепович, друге місце - у представника Миколаївської дистанції колії Артема Сергеєва, бронза дісталася спортсмену з Подільскої дистанції колії Віталію Винницькому. У ваговій категорії до 90 кг перше та друге місце посіли Дмитро Мельниченко (локомотивне депо Знам’янка) та Павло Ковальчук (Одеська дистанція сигналізації та зв’язку). У категорії понад 90 кг у число призерів увійшли Євгеній Лисаков (Миколаївська дистанція колії -1 місце, Іван Дімітрієв (локомотивне депо Знам’янка) – 2 місце та Олександр Дмитрієв (Подільська дистанція електропостачання) – 3 місце.

В залі одночасно проходили  змагання  і з гирьового спорту, де свою силу та міць м’язів показували атлети-залізничники: Сергій Ткаченко представник Знам’янського регіону (Знам’янська дистанція сигналізації та зв’язку) у ваговій категорії до 80кг, посів перше місце, встановивши рекорд філії у ривку гирі по черзі однією та другою рукою з результатом 220 підйомів. Друге місце посів Роман Новак (локомотивне депо Одеса-Сортувальна), третє місце закріпилося за Артемом Сергєєвим (Миколаївська дистанція колії).

В ваговій категорії до 90 кг – переможець Сергій Хованський (Знам’янський загін воєнізованої охорони).

У найважчій категорії понад 90 кг призові місця розподілили  між  собою майстер спорту у гирі Роман Демидов (вагонне експлуатаційне депо Знам’янка) – 1 місце, Ігор Грек (локомотивне депо Подільськ)- 2 місце та  Ілля Барньов (Подільська дистанція колії) – 3 місце.

У командному заліку призові місця розподілились наступним чином, а саме у армспорті – 1 місце Знам’янський регіон, 2 місце - Херсонський регіон, 3 місце дісталося Подільському регіону. У гирьовому спорті 1 місце також отримала команда Знам’янського регіону, 2 місце  - команда Подільського регіону, 3 місце закріпилося за Херсонським регіоном.

Переможці змагань будуть представляти регіональну філію «Одеська залізниця» на Спартакіаді АТ «Укрзалізниця».

Такого роду спортивні свята неодмінно сприяють залученню до них ще більшої кількості людей, небайдужих до свого здоров'я. Начальник ОФСК «Локомотив» Віктор Кричун запрошує керівників підприємств сприяти організації спортивних заходів, у яких беруть участь їхні працівники.

«Спорт має бути присутній у кожному виробничому колективі на постійній основі – і це неминуче  стане запорукою продуктивної праці активних, здорових та енергійних залізничників», - підкреслив Віктор Кричун.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Команди зі Знам’янського регіону стали переможцями Кубку філії з гирьового та армспорту - 0