16.05.2019р.

Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки

Сьогодні працівники з різних куточків регіональної філії «Одеська залізниця» долучилися до славетної традиції святкування Дня національного оберега – вишиванки. Робітники різних підрозділів магістралі прийшли на роботу в національному вбранні, історія якого сягає глибокої давнини.

Вважалося, що вишиванка є оберегом, який дарує добру долю та здоров'я людині, захищає від недобрих поглядів та невдач. Матері з особливою теплотою вишивали дітям одяг. Вони молились і вірили, що ці молитви зроблять вишиванку сильнішою та зарядженою тільки позитивними емоціями.

Ця традиція продовжується і в наші часи, тому щорічно в третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки – символ української культури, традицій, любові до своєї країни.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 0 Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 1 Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 2 Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 3 Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 4 Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 5 Одеські залізничники долучилися до Дня вишиванки - 6