17.10.2019р.

Оголошення!

Оголошення про укладення Договорів на перевезення вантажів на особливих умовах

 Шановні відправники та одержувачі!

    Для організації перевезення залізничним транспортом вантажів у вагонах, у яких не передбачене перевезення того чи іншого вантажу, відправникам необхідно укласти договір на перевезення вантажу на особливих умовах (далі Договір). Зразки Договору представлено на сайті за наступним посиланням.

   Для укладання Договору Замовнику необхідно за 20 днів до запланованого перевезення звернутися до Служби комерційної роботи та маркетингу з трьома примірниками Договору, підписаними Замовником, та з необхідним пакетом документів.

   Відповідальні працівники, що забезпечують підготовку документів для укладання Договору:
- Мандрік Валентина Олександрівна, тел. (048) 727-46-75, (048) 727-46-20.

 

До уваги вантажовідправників, вантажоодержувачів та експедиторів!

   Регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» просить вибачення за спричинені незручності та повідомляє про обмеження руху до 60% від наявної перепускної спроможності в період з 17 жовтня 2019 року по 23 жовтня 2019 року включно на дільниці Помічна – Колосівка у зв’язку із запланованим проведенням колійних робіт.

    Просимо Вас здійснити інформування своїх відправників вантажів на адресу Вашого підприємства щодо зменшення навантаження на 40% від переробної спроможності на даний період.

    Повідомляємо, що наразі непарна  колія перегону  Веселинове - Миколаєве експлуатується на затяжному підйомі 8‰, з простроченими термінами реконструкції колії (пропущений тоннаж більше 1 млрд т брутто при нормі 800 млн т брутто). Через дефектність скріплень обмежено швидкість руху для всіх поїздів до 40 км/год.

   Обмеження швидкості руху, особливо вантажних поїздів, на затяжному підйомі в значній мірі зменшує перепускну спроможність дільниці Помічна-Колосівка та підходи до Одеських портів, значно збільшуючи витрати електроенергії на тягу поїздів.

   Виконання робіт з реконструкції колії дозволить підвищити швидкість руху поїздів - до 100 км/год пасажирським, та вантажним - до 80 км/год, що забезпечить безпечний рух поїздів та збільшить перепускну спроможність в напрямку Одеських портів.

   Просимо врахувати в організації роботи на цій ділянці всіх причетних.

 

Оголошення про обов’язкове страхування небезпечних вантажів

Шановні вантажовідправники, вантажоодержувачі та експедитори!

          Для організації перевезення залізничним транспортом небезпечних вантажів необхідно здійснювати обов’язкове страхування відповідальності перевізника/відправника/одержувача небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів згідно Генерального Договору №ОД/М-18-1316 НЮ від 28.12.2018 обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, укладеного з товариством ПрАТ «СК «ТАСТ-ГАРАНТІЯ», яке є платником податку на прибуток на загальних умовах.

         Для  отримання страхового полісу на перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом необхідно звертатися до ПрАТ  «СК «ТАСТ-ГАРАНТІЯ», за адресою:

65039 м. Одеса, вул. Транспортна, 3

тел./факс (048) 7528254.

р/р 26500300175253 у філії Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк», МФО 328845 , код ЄДРПОУ 13915014

ІПН № 139150115539, або на електронну адресу: taco@tm.odessa.ua

 

 До уваги замовників залізничних послуг

   АТ «Укрзалізниця» розпочинає продаж послуг із використання власних вагонів АТ «Укрзалізниця» з застосуванням ЕТС «ProZorrо.Продажі».

   Процес організації продажу послуг можна переглянути на сайті Центра транспортної логістики  http://uz-cargo.com.

   Увага!!! Наявність додаткової угоди для участі в аукціоні не обов’язкова. У разі відсутності Додаткової угоди, переможець електронних торгів надає два примірника підписаної зі своєї сторони Додаткової угоди наручно (особисто) до філії «ЦТЛ» або відповідної регіональної філії у строк, який спливає о 18:00 в день наступного робочого дня після дати формування протоколу електронних торгів в ЕТС.

  Текст додаткової угоди, яка надається до регіональної філії «Одеська залізниця» розміщено  за наступним посиланням.

 

Шановні вантажовідправники, вантажоодержувачі та експедитори!

   З 01.01.2019 вводяться в дію доповнення і зміни до тексту Додатка 6 «Керівництво з накладної ЦІМ/СМГС» до СМГС.