25.04.2019р.

На ділянці Одеса-Пересип – Одеса–Застава II водій бетономішалки спричинив ДТП

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, під час якої 24 квітня автомобіль «міксер» для перевезення бетонних сумішей зіткнувся з мостом на ділянці Одеса-Пересип – Одеса–Застава II, було пошкоджено прогонову споруду залізничного моста. В результаті за напрямком колії з’явились відступи, що призвело до тимчасового закриття руху та затримки поїзду №4815 на 37 хв. Близько дев’ятої вечора колійники усунули пошкодження колії; рух із обмеженням швидкості до 40 км/год було відновлено. Стосовно незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту повідомлено черговому поліції. Наразі залізничниками проводиться комісійне обстеження конструкції моста.

Працівники магістралі вкотре наголошують, що незаконне втручання в діяльність залізниці може призвести до великої кількості постраждалих, пошкодження транспортних засобів, значних матеріальних збитків через тимчасове припинення руху на окремих дільницях. Необачність водіїв автотранспорту поблизу залізничних об’єктів становить серйозну загрозу, адже напряму впливає на безпеку руху поїздів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На ділянці Одеса-Пересип – Одеса–Застава II водій бетономішалки спричинив ДТП - 0 На ділянці Одеса-Пересип – Одеса–Застава II водій бетономішалки спричинив ДТП - 1