12.04.2019р.

Одеські залізничники змагалися за Кубок із міні-футболу

Одеські залізничники змагалися за Кубок із міні-футболу

Вчора, 11 квітня 2019 року,  в залі Одеського будинку фізкультури ОФСК «Локомотив» відбувся турнір з міні-футболу, у якому взяли участь команди від підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця».

У змаганнях взяли участь 5 команд: команда ОФСК «Локомотив» разом з гравцями від локомотивного депо Одеса-Сортувальна (ТЧ-1), команда від управління регіональної філії «Одеська залізниця», команда Одеського центру професійного розвитку персоналу (ЦПРП), Одеського коледжу транспортних технологій (ОКТТ) та команда Пасажирського вагонного депо Одеса-Головна (ПКВЧД-3). За результатами гри, кращі гравці стануть частиною збірної команди для участі в Спартакіаді серед працівників АТ «Укрзалізниця».

Турнір розпочався хвилиною мовчання в пам'ять голкіпера збірної регіональної філії з міні-футболу Костянтина Буткевича. На залізниці Костянтин Буткевич  працював помічником машиніста в локомотивному депо Одеса-Сортувальна,  але не уявляв свого життя без спорту. «Футбол – це його було покликання. Кращого воротаря годі тепер знайти», -  згадують його наставники.

Відкрив турнір начальник ОФСК «Локомотив» Віктор Кричун, який висловив вдячність всім керівникам підприємств  та місцевим комітетам, що знаходять можливість відпустити своїх працівників на гру, аби ті «виконали важливу місію – захистили честь і гідність свого підприємства».

Відповідно до жеребкування, команди було розділено на групи. Гра відбулася за коловою схемою, де кожна команда зіграла один з одним.

Згодом, за результатами усіх зустрічей за очками визначилися переможці: перше місце, набравши 12 очок посіла команда збірної ОФСК разом з ТЧ-1 (тренер команди Олег Войников, капітан команди - В'ячеслав Галуза).

Друге місце, відставши на 5 очок від лідерів, виборола команда  управління регіональної філії (капітан команди - Андрій Сажин).

Бронза дісталась команді пасажирського вагонного депо Одеса-Головна (ПКВЧД- 3) (капітан команди  - Олександр Істомін).

«Усі команди технічно і емоційно показали красиву гру. У кожного гравця відчувався азарт, наполегливість і прагнення принести своїй команді вирішальний гол», - зазначив Віктор Кричун.

По завершенню змагань переможці і призери отримали кубки, медалі та грамоти. Також пам'ятний кубок був вручений капітану команди локомотивного депо Одеса-Сортувальна (ТЧ-1) в честь пам'яті воротаря Костянтина Буткевича.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»