05.04.2019р.

Кадровики Знам’янщини презентували можливості працевлаштування на залізниці

Кадровики Знам’янщини презентували можливості працевлаштування на залізниці

4 квітня працівники з підбору кадрів Знам’янської дирекції залізничних перевезень регіональної філії "Одеська залізниця" взяли участь у зональному етапі обласного молодіжного фестивалю «ПрофFest». Захід було організовано Обласним управлінням освіти у місті Знам’янка для популяризації системи професійно-технічної освіти, підвищення значущості робітничих професій та розвитку соціального партнерства.

В.о. помічника начальника з кадрів і соціальних питань станції Знам’янка Ігор Костенко та начальник відділу кадрів дирекції Олександр Пашко презентували учасникам заходу основні залізничні професії:  касир квитковий, складач поїздів, регулювальник швидкості руху вагонів, помічник машиніста електровоза, провідник пасажирського вагона та інші, які на сьогодні є вкрай дефіцитними, та запросили молоде покоління збагатити залізницю креативними та амбіційними працівниками.

На захід були запрошені учні професійно-технічних училищ міст Знам’янка, Олександрія та Кропивницький, а також старшокласники шкіл Знам’янського району та області.

Як свідчить практика, такі заходи допомагають залізниці у пошуках нових кадрів, а кандидатам знайти постійну роботу із повним соціальним пакетом.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»