03.04.2019р.

В Одесі залізничники обговорили сучасні технології пошуку та відбору персоналу

В Одесі залізничники обговорили сучасні технології пошуку та відбору персоналу

28 та 29 березня 2019 року в Одесі відбувся дводенний семінар-нарада за темою «Управління персоналом: сучасні технології пошуку та відбору. Адаптація – як спосіб формування кадрової політики».

У семінарі взяли участь заступники начальників служб кадрової та соціальної політики, керівники кадрових підрозділів, спеціалісти з пошуку та підбору персоналу всіх регіональних магістралей та філій АТ "Укрзалізниця". Захід відбувся під безпосереднім головуванням директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмили Василеги.

Від керівництва регіональної філії «Одеська залізниця» учасників та ініціаторів заходу привітав головний інженер-перший заступник директора регіональної філії Павло Чекалов, який побажав усім плідної співпраці, досягнення поставлених цілей, успіхів та позитивних емоцій від спілкування. «Укрзалізниця» буде спокійно і правильно розвиватися, якщо будуть здійснені не лише правильні кроки щодо оплати праці, а й відбуватиметься своєчасне реагування на «дефіцитні» спеціальності, щоб не лише утримати потрібних людей у компанії, але і залучати кращі кадри», – підкреслив він.

У своєму вступному слові директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмила Василега наголосила на важливості використання сучасних методів у підборі персоналу, HR-інструментів в покращенні механізмів рекрутингу, а також посилення інтеграції між тими, хто винаймає і тими, хто навчає, розвиває працівників тощо. "Підбір персоналу – це фактично функція №1 із впливу на бізнес. І ми маємо чітко розуміти, що представники робочих професій зараз зовсім інші – це студенти, молодь. І це ті люди, які можуть стати частинкою нашої компанії. Вони більш сучасні та креативні. Ми маємо враховувати всі умови, щоб залучити потрібних нам робітників, маючи наявні ресурси», – зазначила Людмила Василега.

Загалом у заході взяли участь 40 фахівців кадрової вертикалі, які в ході практичних занять розділилися на шість команд. Одним із таких завдань було – опис бізнес-процесу пошуку та підбору персоналу.

Крім того, до обговорення приєдналися представники успішних бізнес-проектів, підприємств області, українських компаній та Одеського центру зайнятості, які із задоволенням поділилися своїм досвідом та знаннями в напрямку ефективного підбору персоналу, тенденцій на ринку праці, залучення нестандартних методів, інструментів, підходів та прогнозування щодо ринку праці.

Підбиваючи підсумки семінару, начальник відділу пошуку та адаптації персоналу департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Катерина Асаулюк подякувала учасникам семінару за підтримку розпочатих змін та рух у напрямку побудови «прозорої» системи пошуку та підбору персоналу в компанії, яка є найбільшим роботодавцем країни. Наголосила на важливості використання фахівцями різноманітних інструментів пошуку персоналу та розумінні впливу розпочатих процесів на кінцевий бізнес-результат: «Подібні семінари дають нам можливість досягати більшої залученості та віддачі наших фахівців під час роботи у новому форматі, глибше розуміти поставлені задачі та знайомитись з успішними кейсами колег із бізнес середовища».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»