15.03.2019р.

Сплеск суїцидів серед населення фіксують локомотивні бригади Одеської магістралі у березні

Сплеск суїцидів серед населення фіксують  локомотивні бригади Одеської магістралі у березні

Раптовий сплеск суїцидів серед населення зафіксовано на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» з початку березня поточного року.

Сумна статистика: п’ятеро чоловіків та дві жінки за цей період покінчили життя самогубством, обравши для цього залізницю. По три випадки на Одещині (перегони Одеса-Застава 1 – Одеса – Головна, Аккаржа – к.п. 25 км, Одеса-Застава 1 – Усатове) та Кіровоградщині (станції Новомиргород, Помічна та перегін Канатове – Кропивницький) і один випадок у Вінницькій області (станція Крижопіль). Люди стрибають на колію перед поїздом і, незважаючи на екстрене гальмування, попередити наїзд на людину машиніст не в змозі, адже гальмівний шлях залежить від ваги та швидкості поїзда.

Такі ситуації призводять до стресу локомотивної бригади, з якими потім тривалий час працюють психологи у депо та уважно стежать за психо-емоційним станом залізничників. Минулого року одному з помічників машиністів одразу після випадку наїзду на людину стало погано і прямо на місці події він помер.

На жаль, ті хто не цінують власного життя не в змозі зрозуміти, що відчувають локомотивні бригади ще багато років, пам’ятаючи жах наїзду на людину.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»